Jestem AKTYWNY - mapa krakowskich przedsiębiorców

Jestem AKTYWNY - mapa krakowskich przedsiębiorców
Fot. MSIP Kraków

Na mapie „Jestem AKTYWNY” możesz odnaleźć krakowskich przedsiębiorców, którzy ciągle działają i włączyli się do tego ogólnomiejskiego projektu wypełniając ankietę.

Chcemy promować lokalne firmy, które pomimo trudnej sytuacji spowodowanej przez epidemię, nadal oferują swoje produkty i usługi. Na interaktywnej mapie Krakowa oznaczyliśmy ich lokalizację, branżę, podstawowe informacje na temat oferty i dane kontaktowe. W celu zapoznania się z tymi informacjami, kliknij w środek symbolu oznaczającego lokalizacje interesującego Cię podmiotu oraz poczekaj na podświetlenie.

Mamy nadzieję, że mapa „Jestem AKTYWNY” pomoże firmom w dotarciu do klientów, a mieszkańcom ułatwi zakupy i korzystanie z usług.

Drogi Przedsiębiorco, jeśli podoba Ci się Projekt i chcesz znaleźć się na mapie zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Baza prezentowanych podmiotów jest na bieżąco uzupełniana, zgodnie z ilością wypełnianych ankiet. Będziemy wdzięczni za przesłanie wszelkich uwagi i opinii na temat tego narzędzia KONTAKT

Uwaga !

Niniejszy kompozycja mapowa ma wyłącznie charakter informacyjny, a dane w niej zamieszczone nie stanowią oferty handlowej. W przypadku chęci skorzystania
z wybranych usług, prosimy o bezpośredni kontakt z danym podmiotem gospodarczym. Mapa jest jedynie narzędziem pomocniczym.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Szymon Wilkowski
Podmiot publikujący: MSIP Kraków
POLECAMY