Kompozycje mapowe rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Jestem AKTYWNY - mapa krakowskich przedsiębiorców

Na mapie „Jestem AKTYWNY” możesz odnaleźć krakowskich przedsiębiorców, którzy ciągle działają i włączyli się do tego ogólnomiejskiego projektu wypełniając ankietę.

Chcemy promować lokalne firmy, które pomimo trudnej sytuacji spowodowanej przez epidemię, nadal oferują swoje produkty i usługi. Na interaktywnej mapie Krakowa oznaczyliśmy ich lokalizację, branżę, podstawowe informacje na temat oferty i dane kontaktowe. W celu zapoznania się z tymi informacjami, kliknij w środek symbolu oznaczającego lokalizację interesującego Cię podmiotu oraz poczekaj na podświetlenie.

Mamy nadzieję, że mapa „Jestem AKTYWNY” pomoże firmom w dotarciu do klientów, a mieszkańcom ułatwi zakupy i korzystanie z usług.

Drogi Przedsiębiorco, jeśli podoba Ci się Projekt i chcesz znaleźć się na mapie zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Baza prezentowanych podmiotów jest na bieżąco uzupełniana, zgodnie z ilością wypełnianych ankiet. Będziemy wdzięczni za przesłanie wszelkich uwagi i opinii na temat tego narzędzia KONTAKT

Uwaga !

Niniejsza kompozycja mapowa ma wyłącznie charakter informacyjny, a dane w niej zamieszczone nie stanowią oferty handlowej. W przypadku chęci skorzystania
z wybranych usług, prosimy o bezpośredni kontakt z danym podmiotem gospodarczym. Mapa jest jedynie narzędziem pomocniczym.


Zalecamy korzystanie z portalu mapowego MSIP Obserwatorium za pośrednictwem przeglądarek internetowych w wersjach aktualnie wspieranych przez producentów np. Google Chrome, Firefox, Edge, Opera, Safari. Portal nie zadziała na przeglądarce Internet Explorer, która nie jest już wspierana przez swojego producenta.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Szymon Wilkowski
Podmiot publikujący: MSIP Kraków
Data publikacji: 2020-04-21
Data aktualizacji: 2021-10-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź