Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Nowa kompozycja dotycząca uchwały krajobrazowej w Portalu MSIP

Kompozycja zawiera dane dotyczące uchwały w sprawie ustalenia „Zasad warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń”, czyli tzw. uchwały krajobrazowej , podjętej przez Radę Miasta Krakowa w dniu 26 lutego 2020 roku.

Wyszukiwarka w katalogu danych i usług

W katalogu danych i usług udostępniliśmy wyszukiwarkę, pozwalającą na szybkie wyszukanie zbioru, znajdującego się w zasobie MSIP Gminy Miejskiej Kraków.

Demografia i ceny nieruchomości – archiwum

Prezentujemy nową kompozycję mapową, w której znajdziesz dane archiwalne dotyczące zameldowań stałych i czasowych od roku 2009 oraz rejestr cen nieruchomości od roku 2007.

Nowa aplikacja mapowa w Portalu MSIP

W zakładce Aplikacje udostępniliśmy nowe opracowanie dotyczące analizy skuteczności realizacji procesu ograniczania niskiej emisji na terenie miasta Krakowa z uwzględnieniem warunków meteorologicznych.

Ortofotomapa 2019

W portalu Obserwatorium została opublikowana najnowsza Ortofotomapa, do której zdjęcia zostały wykonane w drugiej połowie października 2019 roku.

Nowe narzędzia na portalu Obserwatorium

Logowanie, edycja, wyszukiwanie i pobieranie danych w zaktualizowanym Portalu MSIP Obserwatorium. Uaktualniona wersja naszego portalu wraz z nowymi narzędziami oraz modułem logowania zintegrowanym z Miejską Platformą Internetową Magiczny Kraków jest już dostępna.

Mapa KL Płaszów na portalu MSIP

W kompozycji Mapy użytkowników udostępniony został kolejny projekt studencki. Tym razem możecie oglądać mapę wektorową obejmującą były obóz koncentracyjny w Płaszowie z czasów II wojny światowej.

Animacja czasowa – nowość w portalu MSIP

Nowa kompozycja mapowa pt. „ Przeglądarka danych archiwalnych ” już dostępna na naszym portalu. Mapa pozwala użytkownikom przenieść się w czasie.

Nowe warstwy w Portalu MSIP

W ramach aktualizacji danych w naszym Portalu dodaliśmy nowe warstwy do kompozycji mapowych oraz nową mapę bazową.

Znajdź