Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Demografia i ceny nieruchomości – archiwum

Prezentujemy nową kompozycję mapową, w której znajdziesz dane archiwalne dotyczące zameldowań stałych i czasowych od roku 2009 oraz rejestr cen nieruchomości od roku 2007.

W kompozycji Demografia i ceny nieruchomości – archiwum możesz porównać dane z różnych lat i sprawdzić jak zmieniają się ceny nieruchomości oraz ilość zameldowanych osób w Krakowie.

Dane demograficzne przedstawione zostały w formie zagregowanej za pomocą heksagonów o boku równym 250 metrów. Dane archiwalne pokazują stan na 1 stycznia każdego roku.

Dane dotyczące cen nieruchomości zostały uśrednione i przypisane do odpowiednich jednostek urbanistycznych. W kompozycji dostępne są dane z cen nieruchomości lokalowych, użytkowych i garaży.

Wykorzystując dane udostępnione w kompozycji stworzyliśmy szczegółowe opracowania, w których możesz zobaczyć jeszcze więcej na temat demografii i cen nieruchomości lokalowych w naszym mieście. Opracowania udostępniliśmy w zakładce Aplikacje, możesz do nich również wejść, otwierając kompozycję Demografia i ceny nieruchomości – archiwum.

Sprawdź też dodatkowe aplikacje:

- Zameldowania stałe – stan aktualny i archiwalny

- Zameldowania czasowe – stan aktualny i archiwalny

- Ceny nieruchomości lokalowych z podziałem na dzielnice

- Ceny nieruchomości lokalowych w Krakowie

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marzena Koziak
Podmiot publikujący: MSIP Kraków
Data publikacji: 2020-02-28
Data aktualizacji: 2020-06-04
Powrót
Znajdź