Aktualności

W zakładce Aplikacje udostępniliśmy nowe opracowanie dotyczące analizy skuteczności realizacji procesu ograniczania niskiej emisji na terenie miasta Krakowa z uwzględnieniem warunków meteorologicznych.

2019-12-20

W portalu Obserwatorium została opublikowana najnowsza Ortofotomapa, do której zdjęcia zostały wykonane w drugiej połowie października 2019 roku.

Logowanie, edycja, wyszukiwanie i pobieranie danych w zaktualizowanym Portalu MSIP Obserwatorium.

Uaktualniona wersja naszego portalu wraz z nowymi narzędziami oraz modułem logowania zintegrowanym z Miejską Platformą Internetową Magiczny Kraków jest już dostępna.

W kompozycji Mapy użytkowników udostępniony został kolejny projekt studencki. Tym razem możecie oglądać mapę wektorową obejmującą były obóz koncentracyjny w Płaszowie z czasów II wojny światowej.

Nowa kompozycja mapowa pt. „Przeglądarka danych archiwalnych” już dostępna na naszym portalu. Mapa pozwala użytkownikom przenieść się w czasie.

W ramach aktualizacji danych w naszym Portalu dodaliśmy nowe warstwy do kompozycji mapowych oraz nową mapę bazową.

Przygotowaliśmy prezentację, w której przedstawiamy zbiory danych publikowane w portalu MSIP Obserwatorium. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem danych udostępnionych na naszym portalu.

Nowe kompozycje 3D gotowe do przeglądania w naszym portalu.

W kompozycji Mapy historyczne dodaliśmy archiwalne ortofotomapy.