Aktualności

Porozmawiajmy o... Nowej Hucie

Zapraszamy na spotkania dotyczące potrzeb i wyzwań jakie stoją
przed dzielnicami nowohuckimi

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami Wojewódzkiego Komisarza Spisowego na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Plebiscyt „Najlepszy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej szczebla powiatowego w roku 2020”  został rozstrzygnięty. Miło nam poinformować, że to Grodzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Krakowie dzięki Państwa głosom wygrał plebiscyt na Najlepszy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej szczebla powiatowego.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem, który pokazuje jak działa Miejski System Informacji Przestrzennej.

W zakładce Aplikacje udostępniliśmy nowe opracowanie przedstawiające efekty dotychczas zrealizowanych działań naprawczych na rzecz poprawy jakości powietrza w Krakowie.

W ostatnim czasie na naszym portalu przybyło wiele nowych kompozycji, aplikacji oraz danych. W artykule znajdziecie krótki opis naszych nowości.

Kompozycja zawiera dane dotyczące uchwały w sprawie ustalenia „Zasad warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń”, czyli tzw. uchwały krajobrazowej, podjętej przez Radę Miasta Krakowa w dniu 26 lutego 2020 roku.

W katalogu danych i usług udostępniliśmy wyszukiwarkę, pozwalającą na szybkie wyszukanie zbioru, znajdującego się w zasobie MSIP Gminy Miejskiej Kraków.

Prezentujemy nową kompozycję mapową, w której znajdziesz dane archiwalne dotyczące zameldowań stałych i czasowych od roku 2009 oraz rejestr cen nieruchomości od roku 2007.

W zakładce Aplikacje udostępniliśmy nowe opracowanie dotyczące analizy skuteczności realizacji procesu ograniczania niskiej emisji na terenie miasta Krakowa z uwzględnieniem warunków meteorologicznych.