Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Konsultacje projektu Strategii Rozwoju Krakowa

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych, które trwają do 24 marca 2023 r. Informacja o konsultacjach, znajduje się poniżej. Konsultacje projektu Strategii Rozwoju Krakowa. Tu chcę żyć. Kraków 2030/2050. Zapraszamy do udziału! - Rozwój Krakowa (strategia.krakow.pl)

Podziękowania za oddanie głosu na GODGiK

Plebiscyt „Najlepszy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej szczebla powiatowego w roku 2020”  został rozstrzygnięty. Miło nam poinformować, że to Grodzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Krakowie dzięki Państwa głosom wygrał plebiscyt na Najlepszy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej szczebla powiatowego.

MSIP Obserwatorium - film

Zapraszamy do zapoznania się z filmem, który pokazuje jak działa Miejski System Informacji Przestrzennej.

Jakie efekty przyniosły realizowane działania naprawcze na rzecz jakości powietrza w Krakowie?

W zakładce Aplikacje udostępniliśmy nowe opracowanie przedstawiające efekty dotychczas zrealizowanych działań naprawczych na rzecz poprawy jakości powietrza w Krakowie.

Co nowego na Portalu MSIP?

W ostatnim czasie na naszym portalu przybyło wiele nowych kompozycji, aplikacji oraz danych. W artykule znajdziecie krótki opis naszych nowości.

Nowa kompozycja dotycząca uchwały krajobrazowej w Portalu MSIP

Kompozycja zawiera dane dotyczące uchwały w sprawie ustalenia „Zasad warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń”, czyli tzw. uchwały krajobrazowej , podjętej przez Radę Miasta Krakowa w dniu 26 lutego 2020 roku.

Wyszukiwarka w katalogu danych i usług

W katalogu danych i usług udostępniliśmy wyszukiwarkę, pozwalającą na szybkie wyszukanie zbioru, znajdującego się w zasobie MSIP Gminy Miejskiej Kraków.

Demografia i ceny nieruchomości – archiwum

Prezentujemy nową kompozycję mapową, w której znajdziesz dane archiwalne dotyczące zameldowań stałych i czasowych od roku 2009 oraz rejestr cen nieruchomości od roku 2007.

Nowa aplikacja mapowa w Portalu MSIP

W zakładce Aplikacje udostępniliśmy nowe opracowanie dotyczące analizy skuteczności realizacji procesu ograniczania niskiej emisji na terenie miasta Krakowa z uwzględnieniem warunków meteorologicznych.

Znajdź